John Ivar Berg oljemålning

263585

BERG, John Ivar (1916-2003): Komposition, monogramsignerad JIB, olja på duk, ca 32x82 cm

Färgfläckar

Konst, Måleri

Rum 3

John Ivar Berg oljemålning

Budhistorik (22 bud)
1431560
6 200
1431559
6 000
1431552
5 800
1431551
5 600
1431533
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.