Sven Lundqvist skulptur

263578

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Väggrelief, korsfästelse, a tergo med påskrift för dansk kyrka 1961, ca 55x103 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Slitage

Konst, Skulptur

Rum 3

Sven Lundqvist skulptur

Budhistorik (4 bud)

1428771
1419697
850
1419524
1419267

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.