Carl Brandt oljemålning

263575

BRANDT, Carl (1852-1930): Skärgårdsbild, signerad o daterad C Brandt 1904 , olja på duk, 70x101 cm

Smärre krakelyrer och färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 8

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1428503
1426070
1424724
1419634

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.