Arvid Johansson oljemålning

263570

JOHANSSON, Arvid (1862-1923): Fiskebåt för segel, signerad Arv Johansson, olja på duk, 65x85 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Arvid Johansson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1428955
3 200
1428948
1428756
1 600
1428635
1428633

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.