Sven Lundqvist skulptur

263567

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Manshuvud, granit, signerad, montage på sockel, höjd inklusive sockel ca 26 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Konst, Skulptur

Monter 8

Sven Lundqvist skulptur

Budhistorik (2 bud)

1426234
1423170

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.