Tallrikar pressglas

263560

ASSIETTER, 13+2 st., 1900-tal, pressglas, diameter ca 19 cm

Nagg

Glas

Monter 9

Tallrikar pressglas
Budhistorik (6 bud)
1429108
550
1428691
500
1429107
450
1428691
1426765

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.