Sven Lundqvist skulptur

263556

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Nakenmodell, lergods, signerad S Lundqvist, höjd ca 46 cm,
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Tillverkningsspricka

Konst, Skulptur

Rum 3

Sven Lundqvist skulptur

Budhistorik (22 bud)
1429179
1 600
1429172
1429170
1 400
1429045
1 300
1426452

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.