Erntfried Wahlqvist oljemålning

263555

WAHLQVIST, Ernfried (1814-1895): Strövande lieman, monogramsignerad och daterad E. W 1880, olja på duk, 65x99 cm

Smärre färgbortfall längst ramkanten

Ändringar/tillägg

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (7 bud)
1428837
4 200
1427535
1427534
1424335
1422045
500

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.