Lemania armbandsur i 18 k guld

263549

DAMARMBANDSUR, 18 k guld, 1960-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, länk i 18 k guld, diameter 17 mm, vikt ca 23 g, certifikat medföljer

Ej funktionstestad, slitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Budhistorik (4 bud)

1416685
3 200
1417867
3 200
1416685
1416310

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
3 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.