Byrå rokokostil

263546

BYRÅ, 1800-talets slut, rokokostil, fanérad i olika träslag, förgyllda beslag, höjd 82, 98x55 cm

Renoverad. fanérskador, nyckel saknas, löst beslag medföljer (finns att avhämta vid Utlämningen).

Rum 10

Byrå rokokostil

Budhistorik (6 bud)
1424119
1424115
1423316
1421838
1 400
1421624

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.