Karl Höglund färglitografi

263542

HÖGLUND, Karl (född 1940): Exteriör restaurangmiljö, signerad, EA 3/30, färglitografi, ca 39x59 cm

Fack 4

Karl Höglund färglitografi
Budhistorik (3 bud)

1430877
1423037
1423037

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.