Hans Osvald Larsson oljemålningar

263539

LARSSON, Hans Osvald (1915-1973): (3) Porträtt och stadsbild med figurer, monogramsignerade, varav en daterad -40, oljor på pannå, ca 35x27, 35,5x26, 47x28 cm

Konst, Måleri

Fack 5

Budhistorik (8 bud)
1430760
1 400
1430649
1 300
1429618
1430648
1429618

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.