Magnus Dahlbäck oljemålning

263536

DAHLBÄCK, Magnus (samtida): Figurkomposition, signerad, olja på duk, ca 30x36 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Magnus Dahlbäck oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1425028
1 400
1422164
1420085

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.