Vettar

263534

VETTAR, 2 st., 1900-talets mitt, längd 40 respektive 33 cm

Skador

Diverse

Rum 3

Vettar

Budhistorik (17 bud)
1428165
1 700
1428120
1 600
1428164
1 600
1428120
1428154
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.