Karl Höglund färglitografi

263529

HÖGLUND, Karl (född 1940): Maskerad, signerad, EA, färglitografi, ca 86x59 cm

Fack 6

Karl Höglund färglitografi
Budhistorik (3 bud)

1425921
1424184
900
1422161
750

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.