Johan Bladh oljemålning

263526

BLADH, Johan (1893-1976): Stilleben, signerad och daterad Joh. Bladh augusti -65, olja på duk, ca 40x31 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Johan Bladh oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1429992
2014-09-11 20:20:31

2014-09-11 kl 20:23
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.