Reinhold Ljunggren litografi

263525

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Ekbacken om hösten" 1972, numrerad 215/360, färglitografier, 16,5x34 cm

Smärre gulnader

Fack 11

Reinhold Ljunggren litografi
Budhistorik (12 bud)
1429828
850
1429095
1428892
750
1429094
700
1428892
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.