Isidor Woxberg akvarell

263524

WOXBERG, Isidor (1900-tal): Änder, signerad och daterad J. Woxberg 1921, akvarell, ca 28x37 cm

Nålhål

Konst, Måleri

Fack 14

Isidor Woxberg akvarell

Budhistorik (2 bud)

1429911
1429434

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.