Chia etsning

263484

CHIA, Sandro (född 1946): Proximity (1986), signerad och daterad 86, 16/70, etsning, 41x54 cm

Gulnader

Fack 3

Chia etsning
Budhistorik (5 bud)
1429581
1418719
1426407
1418719
1418718
550

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.