Sandro Chia etsning

263483

CHIA, Sandro (född 1946): "When a boy..., signerad daterad- 86, numrerad 16/70, 40x54 cm

Gulnader

Fack 3

Sandro Chia etsning
Budhistorik (5 bud)
1429583
1 300
1427843
1418725
1427842
1418725

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.