Saturnuslampa

263477

SATURNUSLAMPA, 1930-tal, gul- och vitrandig kupa, höjd 32, diameter 29 cm

Ringen med enstaka nagg

Belysning, Taklampor

Rum 6

Saturnuslampa

Budhistorik (13 bud)
1422069
1 700
1428513
1 600
1422069
1428512
1 400
1422069
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.