Bockbord

263471

BOCKBORD, 1800-tal, höjd ca 77, 183x64 cm

Slitage, skiva med fläckar, spår av äldre bemålning

Rum 14

Bockbord

Budhistorik (8 bud)
1427809
1428060
1427809
1 900
1427911
1 800
1427809
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.