Skänk 1800-tal

263470

SKÄNK, 1800-tal, vitbemålad, låsbar låda, inredning med hyllplan, ca 122, 95x37 cm, senare nyckel medföljer

Slitage, dragknopp saknas, senare bemålning

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer och finns att avhämtas vid Utlämningen

Rum 6

Skänk 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
1428247
1 400
1428208
1 300
1427985
1427981
1418012

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.