Axel Fridell torrnålsetsning

263464

FRIDELL, Axel (1894-1935): Old studio, Chelsea, torrnål, London 1927, signerad Axel Fridell, 22,7x35,3, litteratur: Haskel 253 V/V état, oramad

Rum 1

Axel Fridell torrnålsetsning
Budhistorik (10 bud)
1429771
5 200
1419033
5 000
1419033
4 200
1419027
1419027
3 800

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.