Karl Tirén akvarell

263455

TIRÉN, Karl (1869-1955): Norrländskt landskap, signerad och daterad K. Tirén 1924, akvarell, 34x49 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Karl Tirén akvarell

Budhistorik (9 bud)
1426982
1427830
1426982
1426981
750
1426980
700

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.