Varg etsning

263454

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Varg i storm, signerad, etsning, bildmått 27x34 cm

Gulnader, ej examinerad ur ram

Fack 13

Varg etsning

Budhistorik (2 bud)

1429062
1426032

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.