Golvlampa i form av morian

263443

GOLVLAMPA/SKULPTUR, 1900-tal, förgylld, morian, höjd 185 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 2

Golvlampa i form av morian

Budhistorik (13 bud)
1428035
1427636
2 800
1427606
2 600
1418940
2 400
1427605
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.