Vägghylla i bemålat gjutjärn

263439

VÄGGHYLLA/ATENIENN, 1900-talets början, polykromt bemålat gjutjärn, fyra hyllplan, höjd 85, bredd 55 cm

Slitage

Diverse, Möbler

Rum 3

Vägghylla i bemålat gjutjärn

Budhistorik (6 bud)
1427958
1418863
1 400
1418165
1417915
1417175
550

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.