Bordsuppsats i brons

263432

BORDSUPPSATS, 1900-tal, brons, kerubfigur med skål i slipat glas, höjd 81 cm

Smärre nagg, skador

Diverse

Kundcenter

Bordsuppsats i brons

Budhistorik (8 bud)
1428271
1 600
1428250
1418860
1 400
1417917
1 300
1417635
850

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.