Madeleine Pyk färglitografi

263430

PYK, Madeleine (född 1934): "Portofino", signerad M Pyk, 39/275, färglitografi, bladmått ca 40x29 cm, oramad

Rum 1

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (11 bud)
1429556
750
1429554
700
1429436
650
1429436
600
1429383
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.