Madelaine Pyk färglitografi

263428

PYK, Madeleine (född 1934): "Vaxholm", signerad M Pyk, 39/275, färglitografi, bladmått ca 40,5x29 cm, oramad

Rum 1

Madelaine Pyk färglitografi
Budhistorik (10 bud)
1429159
700
1429112
650
1429084
600
1428912
550
1428786
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.