Madeleine Pyk färglitografi

263426

PYK, Madeleine (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad M Pyk, EA, färglitografi, bladmått ca 85x64 cm, oramad

Rum 1

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (26 bud)
1420607
2 400
1420601
1420589
1420600
1420589
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.