Lars Kemner oljemålning

263424

KEMNER, Lars (1919-2007): Stilleben med humrar, signerad och daterad Lars Kemner 1936, olja på duk, 87x114 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Lars Kemner oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1429122
650
1429117
600
1429115
500
1428914
1428751

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.