Arvid Karlsson oljemålning

263413

KARLSSON, Arvid (1907-1964): Motiv från Lappland, signerad Arvid Karlsson, olja på duk, 46x65 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Arvid Karlsson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1429041
2014-09-11 08:46:38

2014-09-11 kl 20:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.