Stekfat blåvitt

263412

STEKFAT, porslin, Kina, 1800-tal, underglasyr i blått, 32,5x25 cm

Enstaka kantnagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 7

Stekfat blåvitt

Budhistorik (9 bud)
1426223
950
1427834
900
1426223
650
1426505
600
1426223
550

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.