Ingrid Jövinger oljemålning

263410

JÖVINGER, Ingrid (1894-1976): "Motiv från Stora Karlsö", signerad o daterad Ingrid Jövinger -50, olja på duk, 57x67 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 4

Ingrid Jövinger oljemålning

Budhistorik (46 bud)
1429270
5 400
1429265
5 200
1429264
5 000
1429263
4 800
1429262
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.