Tekoppar kaffekoppar

263407

TEKOPPAR med fat (21 st), 14 KAFFEKOPPAR med fat (15 st), SKÅL, 1900-talets början, röd kantdekor

Bruksslitage

Keramik/Porslin

Monter 5

Tekoppar kaffekoppar

Budhistorik (14 bud)
1428422
1 300
1419011
1428420
1419011
950
1428419
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.