Knut Gruva oljemålning

263406

GRUVA, Knut (1902-1981): Landskap med åker, signerad och daterad Gruva -52, olja på duk, 49x64 cm

Smärre tryckmärken

Konst, Måleri

Fack 6

Knut Gruva oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1429134
1429033
1422327

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.