KA Pehrson litografi

263404

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K. A. Pehrson -79, 127/385, färglitografi, bildmått 57x41 cm

Gulnader

Fack 3

KA Pehrson litografi
Budhistorik (14 bud)
1428763
1 400
1428945
1 300
1428763
1428943
1428763
950

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.