Sengustavianskt pottskåp

263403

POTTSKÅP, sengustavianskt, mahogny, med intarsia, nyckelbössningr i ben, höjd 76, 40x26 cm, nyckel finns

Smärre lagningar, slitage, något blekt

Rum 2

Sengustavianskt pottskåp

Budhistorik (5 bud)
1424565
3 200
1424156
1421062
1419706
1416645

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.