Andrei Roiter blandteknik

263391

ROITER, Andrei (USA född 1960): "A Target for Jasper J", signerad och daterad Roiter 3 10 94, akvarell/blyerts, bladstorlek 64,5 x50 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Konst, Måleri

Fack 15

Andrei Roiter blandteknik
Budhistorik (12 bud)
1434909
1 700
1434886
1 600
1434907
1434886
1 400
1434906
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.