Rolf Peschinoff oljemålning

263388

PESCHINOFF, Rolf (född 1949): Komposition, signerad, olja på duk, ca 86x65 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Rolf Peschinoff oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1434707
500
1425072

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.