Elisabeth Oscarsson oljemålning

263383

OSCARSSON, Elisabeth (född 1950): Komposition, signerad, olja på pannå, ca 59x59 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Budhistorik (4 bud)

1435205
4 800
1435204
3 400
1426144
1425066

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.