Skulpturer 1700-tal

263365

SKULPTURER, 2 st, troligen 1700-tal sakrala, trä, höjd 33-38 cm

Skador

Diverse

Monter 7

Skulpturer 1700-tal

Budhistorik (23 bud)
1428651
2 800
1428649
2 600
1428648
2 400
1428646
1428647

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.