Gunilla Mann

263354

MANN, Gunilla (född 1947): "Promenaden", signerad Gunilla Mann, olja på duk, 30,5x30,5 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Gunilla Mann

Budhistorik (8 bud)
1429696
2 800
1427246
2 600
1429694
2 400
1427246
1421351

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.