Ljuskrona i förgylld brons

263350

LJUSKRONA, för sex ljus, 1900-talets första hälft, förgylld brons, slipade prismor, höjd ca 85, diameter 70 cm

Belysning, Ljuskronor

Rum 5

Ljuskrona i förgylld brons
Budhistorik (7 bud)
1458770
4 200
1458490
1458765
1458490
3 800
1445276
3 600

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.