Einar Jolin olja

263345

JOLIN, Einar (1890-1976): Stilleben, signerad och daterad Jolin 1953, olja på duk, 46x 38 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Einar Jolin olja

Budhistorik (29 bud)
1433806
12 000
1433805
11 500
1433804
11 000
1433802
10 500
1433801
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.