Bricka silver Wien 1800-tal

263338

BRICKA, silver, graverad dekor med akantusslingor och rocailler, genombruten kantdekor, handtag i form av ormar, oval, Wien, 1800-talets andra hälft, längd 52,5 cm, med trämontering

En trädetalj saknas

Silver

Kundcenter

Bricka silver Wien 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
1428301
5 800
1428160
5 600
1428160
5 000
1418178
4 200
1417469
2 800

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.