W Williams oljemålning

263337

WILLIAMS, W (England 1800-tal): Landskapsvy med resande sällskap i solnedgång, signerad W Willams, olja på pannå, 15x31,5 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 2

W Williams oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1429760
600
1428785
550
1425638
500
1425636
450
1423158

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.