Kristina Jöred olja

263333

JÖRED, Kristina (född 1913): "Utsikt från Norasjön", signerad Kristina Jöred, olja på duk, 32x29 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Fack 14

Kristina Jöred olja

Budhistorik (1 bud)

1429207
2014-09-11 12:04:24

2014-09-11 kl 12:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.